603 596 035
Drobečková navigace

Úvod > Barvy Eternal

p538316d3955aa-logo-et-vrb-10x4cm-450dpi-cmyk.jpg

 

Interiérové barvy

ETERNAL IN

3d9b97e654f8b10101b0d4febd322d5d.jpgInteriérová disperzní malířská barva s exkluzivní bělostí. Vysoce kryvý, otěruvzdorný nátěr určený k povrchové úpravě stěn ze sádrokartonu, sanačních, minerálních, sádrových nebo akrylátových omítek, betonové, vláknocementové a dřevotřískové povrchy a jiné savé podklady. Vyznačuje se vysokou kryvostí, velmi snadnou aplikací a je parfémovaná lehkou, svěží vůní. Vytváří zářivě bílé nátěry, které jsou vysoce propustné pro vodní páru a proto vhodné pro nátěry sanačních omítek.

Vyrábí se v těchto baleních:

 • 1 kg až na 7,5 m2 při jedné vrstvě za 98,- s DPH
 • 3 kg až na 22 m2 při jedné vrstvě za 197,- s DPH
 • 6 kg až na 45 m2 při jedné vrstvě za 308,60 s DPH
 • 12 kg až na 90 m2 při jedné vrstvě za 559,- s DPH
 • 18 kg až na 140 m2 při jedné vrstvě za 793,8 s DPH
 • 40 kg až na 300 m2 při jedné vrstvě za 1648 s DPH
 

ETERNAL IN THERMOET_in thermo_4kg_web.jpg

Tato barva je určena k povrchové úpravě stěn interiérů z jádrových, minerálních a akrylátových omítek a betonových panelů pro zvýšení povrchové teploty, např. na plochách, které vlivem kondenzace vlhkosti vlhnou. 

 • 4 kg až na 10m2 za 769,6 Kč s DPH
 

ETERNAL IN PLUSET_IN plus_5kg_web.jpg

Exkluzivní zářivě bílá disperzní malířská barva pro povrchovou úpravu stěn interiérů, pro omyvatelné a za vlhka otěruvzdorné nátěry. Má vysokou kryvost, je bez nepříjemného zápachu. Nátěr je propustný pro vodní páru. Možno tónovat také sytější odstíny. 

 • 1 kg až na 8 m2 při jedné vrstvě za 115,- s DPH
 • 5 kg až na 40 m2 při jedné vrstvě za 381,- s DPH
 • 10 kg až na 80 m2 při jedné vrstvě za 737,- s DPH 

 

 

ETERNAL IN STOPin stop_1kg_web.jpg

ETERNAL IN stop se používá k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě, sazích, skvrny vystupující ze dřeva, dřevotřískových desek a sádrokartonů při nátěrech disperzními barvami apod.

Spotřeba: 0,2 kg na 1 m2 při dvou vrstvách

 • 1kg až na 5m2 za 274 Kč s DPH
 • 5kg až na 25m2 za 1163 Kč s DPH

ETERNAL IN STERILET_in steril_4kg_web.jpg

 ETERNAL IN steril je bílá omyvatelná disperzní malířská barva určená k prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy. Uplatnění najde tam, kde je žádoucí maximální sterilita prostředí (operační sály, prostory v nemocnicích, potravinářské provozy, místa s vysokou vlhkostí a velkým rizikem výskytu plísní a bakterií). V domácnostech vytvoří zdravé prostředí, zejména pro alergiky a astmatiky.

 • 1kg až na 4m2 za 295,- Kč s DPH
 • 4kg až na 18m2 za 1024,- Kč s DPH

 

NÁTĚROVÉ HMOTY MATNÉ

ETERNAL Mat akrylátový mat_07.jpg

Mat akrylátový je hedvábně matná akrylátová vodou ředitelná barva pro venkovní i vnitřní použití. Je určen k novým i udržovacím nátěrům pozinkovaného plechu (i bez předchozí oxidace), oceli opatřené antikorozním základním nátěrem, hliníku (přilnavost nutno předem ověřit). Lze jej použít i k nátěrům nepochozího betonu, mědi, nepochozího dřeva a betonu, neglazované keramiky a dalších stavebních materiálů. Svojí kvalitou je vhodný i pro zpracování při průmyslových aplikacích. Nátěry jsou vysoce elastické, mají dlouhodobou životnost. Výběr z mnoha odstínů.

 • 0,7 kg až na 2,5 m2 ve dvou vrstvách od 233,50 Kč s DPH
 • 2,8 kg až na 9m2 ve dvou vrstvách za 836 Kč s DPH
 • 5 kg až na 18m2 ve dvou vrstvách za 1407,- Kč s DPH
 • 10 kg až na 36m2 ve dvou vrstvách za 2462,- Kč s DPH

 

ETERNAL Mat Revitalrevital_07.jpg

Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť. Je to hedvábně matná univerzální vodou ředitelná akrylátová barva pro vnitřní i venkovní použití určená k nátěrům dřeva, kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem, dřevovláknových a dřevotřískových desek, sádrokartonu, nepochozího betonu a třískocementových desek. Vzhledem k velmi dobré přilnavosti na starých syntetických a olejových nátěrech je velmi vhodný pro obnovovací nátěry.Vyznačuje se velmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivem, rychlým zasycháním.

 • 0.35kg až na 1,5m2 ve dvou vrstvách za 146,- / 155,- Kč s DPH
 • 0,7kg až na 3m2 ve dvou vrstvách za 223,- / 235,- Kč s DPH
 • 2,8kg až na 12m2m ve dvou vrstvách za 748,- Kč s DPH

Nátěrové hmoty-ochrana kovů

ETERNAL na kovyna kovy_07.jpg

Eternal na kovy je vodou ředitelná,hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních antikorozních pigmentů, plniv a aditiv upravujících vlastnosti. Vyznačuje se vysokou adhezí na kovových podkladech a to i nazinku, lehkých kovech a antikorozních ocelích, zvýšenou ochranou proti korozi, vysokou odolností UV záření a povětrnostním vlivům. Tento nátěr je určen pro základní i vrchní nátěry kovových konstrukcí, stožárů, vnějších povrchů nádrží, potrubí, plotů, zábradlí, plechové krytiny, trubek, plechů, a dalších kovových výrobků z oceli, litiny, zinku, antikorozních ocelí, hliníku, mědi, mosazi i v prostředí s vyšším korozním zatížením.

 • 0,35kg za 165,- Kč s DPH
 • 0,7kg za 247,- Kč s DPH
 • 5kg za 1485,- Kč s DPH

ETERNAL antikor akrylátovýantikor_07.jpg

ETERNAL antikor akrylátový je určen k ochraně kovových konstrukcí proti korozi jako základní nátěr. Je vhodný i pro smíšené konstrukce, kde je ocel ve spojení s novým nezkorodovaným pozinkovaným plechem.

 • 0,7kg za 220,- Kč s DPH
 • 5kg za 1011,- Kč s DPH

ETERNAL odmašťovačETERNAL odmašťovač 0,5kg Foto pro WEB.jpg

ETERNAL odmašťovač je vhodný pro ruční odmašťování i pro namáčecí vany a strojní zařízení. Dále je určen k čištění a odmašťování kovových povrchů, podlah, starých nátěrů a jiných povrchů před nátěry vodou ředitelnými i rozpouštědlovými nátěrovými hmotami. Je vhodný i pro mytí motorů, mytí v opravárenství, galvanovnách, lakovnách, průmyslové čištění skla apod.

 • 0,5kg za 133,1 Kč s DPH
 • 5kg za 1077,- Kč s DPH

 Nátěrové hmoty-emaily

ETERNAL lesk akrylátovýlesk_07.jpg

Je určen k vnitřním i venkovním lesklým nátěrům dřeva, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, nepochozího betonu a kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.

 • 0,7kg za 263,- Kč s DPH
 • 5kg za 1571,- Kč s DPH

ETERNAL pololesk akrylátový

pololesk_07.jpgETERNAL pololesk akrylátový je určen k vnitřním i venkovním nátěrům dřeva, dřevovláknových, dřevotřískových a cementotřískových desek, sádrokartonu, nepochozího betonu a kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem. Je vhodný pro nátěry okenních rámů a křídel, dveří, dveřních zárubní, těles ústředního topení, nábytku, jako např. dřevěných i kovových židlí, polic, laviček, konstrukcí dětských hřišť. ETERNAL pololesk akrylátový je vhodný pro nové i obnovovací nátěry. Použití najde všude tam, kde není žádoucí vysoký lesk, ale současně je požadována snadná údržba povrchů. Není určen k nátěrům betonových podlah.

 • 0,35kg za 155,- Kč s DPH
 • 0,7kg za 243,- Kč s DPH

ETERNAL na radiátoryna radiatory_07.jpg

Je speciální vodou ředitelný email pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění. Tvoří nežloutnoucí, elastické, lesklé nátěry velmi dobře odolávající teplotě do 100 °C. Má velmi dobrou kryvost, vynikající rozliv, rychlé zasychání a výbornou přilnavost i na starých syntetických nátěrech. Je vhodný pro nové i obnovovací nátěry.

 • 0,7 kg za 274,- Kč s DPH

 Odstraňovač plísníET_odstranovac_plisni_05kg_web.jpg

Přípravek je širokospektrální likvidační prostředek vysoce účinný proti houbám, plísním, řasám, mechům a lišejníkům napadajícím zdivo. Je určen k likvidaci biotického napadení zdiva, střešní krytiny a jiných stavebních povrchů.

Spotřeba 0,1-0,2 kg/m2

 • 0,5 kg za 118,- Kč s DPH

 

FASÁDNÍ NÁTĚRY

SANATHERM B akrylátsanatherm B akryl_12kg_web.jpg

Fasádní barva určená pro venkovní i vnitřní úpravy povrchů stěn z vápenných, cementových, vápenocementových omítek, polymerních omítek, betonu, plynosilikátových, vláknocementových, cementotřískových, sádrokartonových desek apod. Používá se tam, kde se vyžaduje prodloužení životnosti stávající úpravy, zvýšení odolnosti proti vodě, UV paprskům a dalším negativním povětrnostním faktorům, snížení špinivosti a zvýšení omyvatelnosti, snížení průniku oxidů dusíku a síry do podkladové vrstvy. Možno tónovat.

 

SANATHERM B silikonsanatherm B silikon_12kg.jpg

Tato fasádní barva je určena především pro povrchovou úpravu minerálních materiálů jako jsou omítky, beton, cihly, stavební kámen apod. Nátěry se vyznačují výbornou odolností na povětrnosti, výbornou vodoodpudivostí, nízkou vodopropustností, velmi nízkým difuzním odporem pro vodní páru a nízkou špinivostí. Je vhodný pro nátěry fasád, které musí zajistit odvětrání většího množství vodních par. 

  

ETERNAL ElastETERNAL elast_10kg_web.jpg

Tento nátěr je určen k povrchové úpravě obvodových plášťů budov z vyzrálých omítek, betonových konstrukcí, omítek konstrukcí z plynosilikátů a vláknocementových panelů u kterých vlivem deformací a rychlého vysychání vznikají trhliny. Hotový nátěr je trvale vysoce pružný, odolný proti popraskání, povětrnostním vlivům a UV záření. Vyznačuje se výbornou nepropustností pro vodu, rozmrazovací roztoky, CO2 a SO2. Nátěr má velmi dobrou propustnost vodních par, je omyvatelný vodou, velmi málo se špiní.

 

NÁTĚROVÉ HMOTY- DŘEVO

ETERNAL na dřevo základnína drevo zakladni_07.jpg

ETERNAL na dřevo základní je určen k základním nátěrům dřevěných výrobků pro interiér i exteriér např. dveře, okna, ploty, dále k nátěrům dřevotřískových a dřevovláknitých desek. ETERNAL na dřevo základní zvyšuje přilnavost mezi podkladem a vrchním nátěrem, vyplňuje póry a vyrovnává povrchové nerovnosti podkladu, omezuje pronikání barevných skvrn z podkladu a zlepšuje tak vlastnosti a vzhled výsledné povrchové úpravy.

FORTEKRYL napouštědlonapoustedlo na drevo_07.jpg

FORTEKRYL napouštědlo velmi dobře proniká do dřeva, zvyšuje přilnavost dalších nátěrů, zabraňuje modrání dřeva a chrání jej před dřevokazným hmyzem, plísněmi a houbami. Používá se k napouštění dřevěných oken, plotů a dalších stavebně truhlářských výrobků. FORTEKRYL napouštědlo je kapalný, konzervační přípravek na dřevo.

FORTEKRYL interiérový lak

interierovy lak_07.jpg

FORTEKRYL interiérový lak je akrylátový vodou ředitelný lak určený pro nátěry dřeva, korku, dřevotřískových a dřevoštěpkových desek v interiéru. Má velmi dobrou zpracovatelnost a velmi dobrý rozliv. Nátěry se vyznačují výbornou přilnavostí k podkladu a povrchovou tvrdostí. FORTEKRYL interiérový lak není určen pro nátěry podlah! FORTEKRYL interiérový lak vyhovuje ČSN EN 71-3 Bezpečnost hraček migrace určitých prvků.

 • lesk
 • pololesk
 • mat

FORTEKRYL podlahový lakpodlahovy lak_07.jpg

FORTEKRYL podlahový lak je vodou ředitelný lak na bázi čistě polyuretanové pryskyřice. Je určený pro nátěry dřevěných podlah, parket, nábytku v interiéru a dřevěných hraček. Vytváří nežloutnoucí nátěry s velmi rychlým zasycháním, vysokou odolností oděru a tvrdostí.  Vyhovuje hygienickým požadavkům na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 • lesk
 • mat

FORTEKRYL venkovní lak-matvenkovni lak_07.jpg

FORTEKRYL venkovní lak je transparentní vodou ředitelná nátěrová hmota pro dlouhodobou ochranu dřeva před účinky UV záření a povětrnosti. Nátěry vykazují velmi dobrou přilnavost, světlostálost, díky vysoce účinným UV filtrům velmi dobře odolávají UV záření a povětrnostním vlivům. Vyznačuje se snadnou aplikovatelností, sníženou lepivostí, oproti běžným lakům proniká více do podkladu a chrání dřevo i zevnitř, má moderní ohňový vzhled. Je určen pro venkovní i vnitřní nepochozí tenkovrstvé nátěry dřeva, není vhodný k povrchové úpravě podlah, okenních a dveřních rámů.

FORTEKRYL lazura PREMIUMlazura_premium_07.jpg

FORTEKRYL lazura PREMIUM je prémiová vodou ředitelná tenkovrstvá lazura na bázi speciální hybridní pryskyřice a světlostálých transparentních pigmentů, určená pro venkovní i vnitřní nátěry plotů, štítů, obložení, dveří, nábytku. Vyznačuje se výbornou přilnavostí, trvalou elasticitou, velmi dobrým rozlivem, jednoduchou aplikovatelností a světlostálostí, díky obsahu účinných UV filtrů. Trvalá elasticita finálního nátěru je výrazně příznivá pro povrchové úpravy měkkého, objemově nestálého dřeva.

FORTEKRYL lazura KLASIKlazura klasik_07.jpg

FORTEKRYL lazura KLASIK je vodou ředitelná tenkovrstvá lazura na bázi emulze modifikovaného lněného oleje. Je určena pro venkovní i vnitřní nátěry plotů, štítů, obložení, podhledů, trámů, zahradních staveb a zahradního nábytku, okenic, dveří. Vyznačuje se světlostálostí díky obsahu účinných UV filtrů, vodoodpudivostí nátěru, trvalou vysokou elasticitou, výbornými penetračními vlastnostmi a jednoduchou aplikovatelností. Díky hlubokému průniku do dřeva nedochází vlivem degradace k odlupování nátěru.

 HYDROIZOLAČNÍ HMOTY NA STŘECHY

ETERNAL na střechyET_na strechy_10kg_web.jpg

Tento nátěr je určen k údržbě střešní krytiny z vláknocementu, betonových a neglazovaných pálených střešních tašek a dřevěných šindelů na střechách se sklonem minimálně 10°. Je vhodný také k nátěrům asfaltových krytin. Po zaschnutí vytváří vodotěsný nátěrový film s vysokou přídržností k podkladu, dlouhodobou životností, odolný UV záření a trvale pružný i při nízkých teplotách. Pomocí této nátěrové hmoty je možné zakrýt a utěsnit drobné trhlinky v podkladu.

 • 5kg za 965,- Kč s DPH
 • 10kg za 1750,- Kč s DPH
 

SANAKRYL TOPsanakryl top 25kg_web.jpg

Sanakryl TOP lze použít i k ochranným nátěrům nové střešní izolační PUR pěny. Současně s nátěrem střešní krytiny lze použít i k nátěru klempířského příslušenství střechy z pozinkovaného plechu, hliníkového plechu a ocelového plechu natřeného antikorozním nátěrem. Není určen k údržbě a opravě fóliových krytin. Tato hydroizolační hmota se nanáší v tekutém stavu a po zaschnutí vytváří samostatnou trvale pružnou bezešvou hydroizolační fólii s minimální nasákavostí, splňující nároky na dlouhodobé zatížení vodou a povětrnostními vlivy.

SANAKRYL TOP spolu s výztužnou tkaninou tvoří hydroizolační systém pro opravu plochých střech se spádem min. 1° a dlouhodobým zatížením vodou, maximálně však 6 měsíců nepřetržitě bez vyschnutí. V tomto systému je určen jako základní kotvicí i jako finální uzavírací vrstva. Tento systém se používá k ochraně, údržbě a opravám starších střešních krytin z asfaltových pásů a je možné ho použít na střechách ve sklonu do 15° i v požárně nebezpečném prostoru.

 

Penetrace

FORTE_penetral_5kg_WEB.jpgFORTE penetral

FORTE penetral se používá pro penetraci betonu, omítek, vláknocementových a sádrokartonových desek, pro zpevnění savých podkladů a zlepšení přilnavosti následných vrstev tmelů, lepidel příp. nátěrových hmot.  Vyznačuje se velkým průnikem do savých materiálů.

 

ETERNAL univerzální penetrace

ET_uni penetrace_10kg_web.jpgETERNAL univerzální penetrace se používá pro penetraci savých podkladů, jako jsou např. pohledový beton, minerální nebo sádrové omítky, sádrokartonové desky aj., pro zpevnění podkladu a zlepšení přilnavosti následných vrstev tmelů, lepidel příp. disperzních nátěrových hmot. ETERNAL univerzální penetrace není vhodný na vlhké podklady.

 • 3kg za 240 Kč s DPH
 • 5kg za 346 Kč s DPH
 • 10kg za 635 Kč s DPH

FORTE adhezní můstek

FORTE adhezní můstek je určen k nátěrům hladkých betonových povrchů, vláknocementových, sádrokartonových a dřevoštěpkových desek před nanášením dekoFORTE_adhezni mustek_3kg_web.jpgrativních omítek apod. Zvyšuje přilnavost dalších aplikovaných vrstev, povrchových úprav a usnadňuje jejich nanášení. Nátěr lze použít i jako adhezní můstek při lepení tepelných izolantů, zejména pěnového polystyrénu. FORTE adhezní můstek výrazně zvýší drsnost podkladu a zaručí vyšší přídržnost omítky popř. lepidla nanesených později.

SANATHERM PN

sanatherm PN_10kg_web.jpgSANATHERM PN se používá k penetraci a zpevnění upravených povrchů zdí budov určených k dodatečnému zateplení. Penetrací dojde ke zpevnění podkladu a zvýší se přilnavost lepidla, kterým se na podklad lepí termoizolační desky.

 

 

TENKOVRSTVÉ OMÍTKOVINY A PENETRACE

SANATHERM O akrylátová omítkovinasanatherm O akryl_25kg_web.jpg

Tato omítkovina je určená ke konečné povrchové úpravě zateplovacích systémů na venkovní i vnitřní povrchy betonových konstrukcí, vápenné, cementové, vápenocementové omítky, je možné ji použít  také na dřevotřískové a sádrokartonové desky. Vyznačuje se dobrou propustností pro vodní páru a vodotěsností. Dodává se v provedení drásaná a zatíraná v různých stupních zrnitostí. Omítkovinu Vám můžeme podle přání ve stavebninách natónovat.

 

SANATHERM PNOSANATH_PNO_5kg_WEB.jpg

Sanatherm PNO je pigmentovaný penetrační prostředek určený pro napouštění podkladu před aplikací omítkoviny SANATHERM O akrylátová omítkovina. SANATHERM PNO zvyšuje přilnavost omítkoviny a barevně sjednocuje podklad.

 

SANATHERM O silikonová omítkovinasanatherm O sili_25kg_web.jpg

Je určena k povrchovým úpravám vápenných, cementových, vápenocementových omítek, betonových konstrukcí, kontaktních zateplovacích systémů. Tato tenkovrstvá silikonová omítkovina vykazuje vysokou přilnavost k podkladu, vysokou odolnost alkáliím, povětrnostním vlivům a UV záření. Vyznačuje se dobrou propustností pro vodní páru a vodotěsností. Je možné ji použít i na dřevotřískové, sádrokartonové, cementotřískové a vláknocementové podklady. Dodává se v provedení drásaná a zatíraná v různých stupních zrnitostí. Omítkovinu Vám můžeme podle přání ve stavebninách natónovat.

 

SANATHERM PNO silikonSANATH_PNO_silikon_5kg_WEB.jpg

Sanatherm PNO silikon je pigmentovaný penetrační prostředek určený pro napouštění podkladu před aplikací hnoty SANATHERM O silikonová omítkovina. SANATHERM PNO silikon zvýší přilnavost omítkoviny a barevně sjednotí podklad.

 HYDROIZOLAČNÍ SYSTÉMY

FORTISOL 1KFORTISOL_1K_15kg_WEB.jpg

Používá se pro vnější i pro vnitřní izolace základů, sklepů a jiných stavebních konstrukcí v nových i starých stavbách. Vytvrzená vrstva hydroizolační hmoty zabraňuje průniku spodních vod a to i při tlaku působícím směrem z podkladu. Chrání betonové, železobetonové i ocelové konstrukce před vodou, vlhkostí a agresivními atmosferickými vlivy, zabraňuje průniku CO2 a SO2 do betonových konstrukcí mostů, kanálů a štol podzemních a vodních staveb. Je vhodný pro izolace pod obkladové materiály v koupelnách, plaveckých bazénech a vodních nádržích. Je vhodný i jako adhezní můstek pro dodatečné betonáže.

 

FORTE BAKBak.jpg

FORTE BAK je hydroizolační hmota určená k povrchovým celoplošným opravám poškozených betonových povrchů balkónů, teras a lodžií, včetně povrchů z neglazované dlažby. Tímto výrobkem je možné vyplnit trhliny, uzavřít póry a vyspravit i více poškozená místa.Finální povrch hmoty FORTE BAK je možné upravit nátěrovou hmotou ETERNAL stabil, stejně tak položení dlažby. FORTE BAK není vhodný pro frekventovaná veřejná prostranství a na asfaltové podklady.

FORTISOL_5kg+15kg_WEB.jpg

FORTISOL

FORTISOL se používá k izolaci stavebních hmot, konstrukcí a základů proti spodním vodám v nových i starých stavbách jak pro vnější, tak i pro vnitřní izolace.Vytvrzená vrstva hydroizolační hmoty je odolná proti spodním a tlakovým vodám, a to i při tlaku působícím směrem z podkladu. FORTISOL lze aplikovat i na zavlhlý podklad. FORTISOL chrání betonové konstrukce před agresivními atmosferickými vlivy.

FORTISOL UNIFORTISOL_UNI_5kg_WEB.jpg

Hmota FORTISOL UNI je určena pro hydroizolace betonových ploch, stěn opatřených cementovou nebo vápenocementovou omítkou. Používá se pod obklady a dlažbu a je vhodná i pro hydroizolace sádrokartonu. Hydroizolační hmota FORTISOL UNI se nanáší v tekutém stavu a po zaschnutí vytváří dokonale vodotěsnou, pružnou, bezešvou hydroizolační vrstvu.

FORTE pružný těsnící pás

Pas.jpgFORTE pružný těsnicí pás je určen do hydroizolačních systémů k trvalému pružnému utěsnění dilatačních spár, přechodů mezi různými konstrukčními celky a materiály, koutů ve spojení s hmotami FORTISOL, FORTISOL 1K, FORTISOL UNI, FORTE BAK, SANAKRYL UV, SANAKRYL TOP.FORTE pružný těsnící pás je pružný, dokonale těsný pro vodu a vodní páru, má vysoký difúzní odpor pro radon, vysokou průtažnost, odolává alkalickému prostředí, solím, zředěným kyselinám.

Podlahové nátěry a stěrky

ETERNAL na bazényETERNAL na bazény 1kg Foto obalu WEB.jpg

ETERNAL na bazény je určen zejmény k povrchové úpravě betonových bazénů a okolních betonových ploch, zahradních jezírek a sudů či k opravným nátěrům laminátových lodí. Vzhledem k velmi dobré odolnosti vodě a dobré adhezi k antikorozním nátěrovým hmotám je možné povrchově upravit i kovové bazény, jejichž povrch je opatřen kvalitním antikorozním nátěrem jako je např. SANAKRYL antikor EP.

ETERNAL rop-izolETERNAL_rop_izol_10kg_WEB.jpg

ETERNAL rop-izol je nátěrová hmota určená k vnitřním a venkovním nátěrům betonových podkladů, cementové mazaniny, příp. vápenocementových omítek. Slouží jako izolační nátěr záchytných jímek nebo betonových podlah pro zachycení úniku ropných produktů do podloží a k nátěrům ploch s nebezpečím kontaminanace okolí ropnými produkty a krátkodobě i některými chemikáliemi. 

ETERNAL stabilET_stabil_10kg_web.jpg

ETERNAL stabil je určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod. ETERNAL stabil je v bílém a světle šedém odstínu certifikován pro styk s potravinami. Odolává spolehlivě běžnému zatížení, není však vhodný pro povrchovou úpravu podlah zatížených posouváním břemen. Hotová úprava má matný vzhled a protiskluzovou úpravu.

 • 2,5kg za 811,- Kč s DPH
 • 5kg za 1378,- Kč s DPH
 • 10kg za 2528,- Kč s DPH

ETERNAL epoxy stabilET_epoxy st A+B_web.jpg

ETERNAL epoxy stabil je určený k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, garážích, dílnách, prodejnách, skladištích, výstavních prostorech apod. Je vhodný k povrchové úpravě vnitřních betonových povrchů, vápenocementových a cementových omítek, dřeva, dřevovláknitých, dřevotřískových a sádrokartonových desek. Je možné jej použít i k vnitřním nátěrům kovových povrchů opatřených antikorozními nátěry.

ETERNAL na beton KOMFORTET_na_beton_KOMFORT_4kg_slA+B_web.jpg

ETERNAL na beton KOMFORT je multifunkční hmota k použití jako penetrace, nátěrová hmota, samonivelační podlahovina. Je určen k vnitřním povrchovým úpravám betonových podlah sklepů, garáží, dílen, prodejen, skladišť, výstavních prostor a dalších. Nátěry vykazují velmi dobrou odolnost oděru, vodě, horkým pneumatikám, chemickým rozmrazovacím látkám, alifatickým a aromatickým uhlovodíkům, zředěným kyselinám, zásadám a asanačním roztokům. Má vysokou paropropustnost, proto jej lze použít i na čerstvý beton (zrání cca 7 dní).

ETERNAL křemičité plnivoET_kremicite plnivo_4,8kg_web.jpg

ETERNAL křemičité plnivo je určen k přípravě samonivelační stěrkové hmoty v kombinaci s výrobkem ETERNAL na beton KOMFORT. Dále se používá ke zvýšení drsnosti povrchu natíraných betonových podlah sklepů, garáží, dílen, prodejen, skladišť, výstavních prostor apod.

 

Navštivte naše tónovací studio ve stavebninách pod rybníkem Pustý a vyberte si odstín, který přesně chcete.hero_sprp.jpg

Naši prodejci Vám rádi zapůjčí vzorníky barev i poradí s Vámi zvoleným odstínem. Tónujeme vnitřní barvy, fasádní barvy i omítkoviny. Barvy se vyznačují vysokou krycí schopností i odolností proti otěru. Výhodou našeho tónování je možnost dodatečně namíchat libovolné množství od Vámi zakoupené barvy, barva bude přesně stejná a nemůže se proto stát, že když Vám doma namíchaná barva dojde, už nenamícháte stejný odstín. My jsme schopni namíchat barvu znovu po týdnu, měsíci i po letech. 

Můžeme Vám také natónovat barvy na dřevo a kov, aby více ladili k Vašemu domu. 

 

 Kompletní sortiment a kalkulačku spotřeby naleznete na http://www.barvy-eternal.cz/